Chérie

Hej! Jeśli trafiłeś na tą stronę to znaczy, że chcesz się czegoś więcej o mnie dowiedzieć!
Jestem Chérie i w 2015 roku kończę calutkie siedemnaście lat. Czy to dobrze? Z jednej strony tak, ale z drugiej.. Pozostaje mi tylko rok wolności, później wchodzę w dorosłość, ale czy to coś zmieni?
Wiem, że pewnie nie to cię interesuje. Ale co mogę powiedzieć o sobie?
Jestem miłą osobą (przynajmniej staram się być) lubię pomagać innym.
Jak wyglądam? Mam 169 (przypadek?) centymetrów wzrostu, czy jestem wysoka? Raczej nie, większość moich znajomych ma ponad 170. Moje włosy są nieokreślone naprawdę, z oczami mam tak samo. Oczka moje są raczej szaro-niebieskie a włosy? Zobacz moją ikonę na bloggerze to będziesz wiedzieć.
Skąd pomysł na tworzenie zwiastunów? Przyszedł sobie tak po prostu. Pewnego dnia postanowiłam stworzyć swoje kolejne opowiadanie. I tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby mieć do niego zwiastun. Nie chciałam nikogo prosić o robienie, bo czułam, że nie będzie on taki, jakiego pragnę. No i tak powstał mój pierwszy zwiastun.
Co lubię?
Uwielbiam czytać książki, mogłam bym tylko siedzieć i czytać. Jakiś miesiąc temu pobiłam swój rekord. W tydzień przeczytałam 6 książek i one naprawdę nie były cienkie. Każda miała około 400 stron.
Uwielbiam także piec, wszyscy mówią, że moje ciasta i ciastka są naprawdę dobre.
Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć? Hmm, śpiewam i chyba nie wychodzi mi to strasznie ;)
To jestem cała ja. Jeśli masz do mnie jakieś pytanie to ja nie gryzę naprawdę :D Z miłą chęcią porozmawiam z nowymi osobami.
A jeśli chodzi o zwiastuny to z wielką przyjemnością mogę je tworzyć. Jeśli chcesz żebym to ja go stworzyła to się nie krępuj i zamawiaj!  A jeśli coś, co stworzę nie będzie wyglądało tak jak oczekujesz to napisz, spróbuję to poprawić.
Aaa! Zapomniałabym. Jeśli chodzi o mnie i tworzenie zwiastunów, to proszę podaj tytuł i autora piosenki. Wolałabym sama nie dopierać podkładu.
Buziaczki! Chérie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz